середа, 07 квітня 2010 18:33

Донецький "Металург" знову спотикається на аутсайдері

Сьогодні проходять пропущені матчі 13-го туру чемпіонату України. В одному з них луганська "Зоря" здобула життєво важливе очко, вдома зігравши внічию з донецьким "Металургом" - 1:1.

Обидва м"ячі припали на середину другого тайму. Спочатку Мгуні на 64-й хвилині відкрив рахунок після оригінального розіграшу штрафного удару. Але вже через чотири хвилини Лазарович пробив Дишленковича невідпорним ударом під поперечину.

До речі це вже не перша втрата очок донеччанами в поєдинках із аутсайдерами. У минулі вихідні в рамках 23 туру команда Миколи Костова (на фото) програла на своєму полі криворізькому "Кривбасу" (0-1).