понеділок, 24 січня 2011 08:19

Долгополов створив головну сенсацію Australian Open

Український тенісист Олександр Долгополов став автором головної сенсації Відкритого чемпіонату Австралії-2011.

У матчі четвертого раунду киянин обіграв четверту ракетку світу шведа Робіна Содерлінга: 1-6 6-3 6-1 4-6 6-2. Матч тривав 2 години 36 хвилин. Долгополов реалізував 9 брекпойнтів з 17, в той час, як його суперник 6 з 9. На рахунку Олександра 11 ейсів і 50 чисто виграних м'ячів.

Представник України зіграє в чвертьфіналі турніру Великого Шолома вперше з 1999 року. Нагадаємо, що тоді Андрій Медведєв став фіналістом Ролан Гаррос. А на Відкритому чемпіонаті Австралії Андрій Медведєв грав у чвертьфіналі в 1995 році.

За вихід у півфінал Australian Open Олександр посперечається з п'ятою ракеткою турніру британцем Енді Марреєм. Суперники раніше зустрічалися тільки одного разу - в рамках матчу Кубка Девіса Україна — Велика Британія в Одесі в 2006 році, коли шотландці здобули впевнену перемогу в трьох партіях.

У понеділок Долгополов знову стане першою ракеткою України.