вівторок, 17 лютого 2015 10:27

"Дніпро" в Туреччині програв восьмий команді Узбекистану

Дніпропетровський "Дніпро" поразкою завершив збори в Туреччині. У заключному матчі команда Маркевича з рахунком 0:1 програла восьмий команді Узбекистану, "Нефтчі" з Фергани.

У цьому матчі у "Дніпра" грало по два склади. Кожен з 22-х гравців зіграв по 45 хвилин.

А на 63-й хвилині перший найгостріший у другому таймі перехід узбецької команди на половину поля "Дніпра" вилився у взяття його воріт - Бабажонов ударом низом у дальній кут завершив контратаку за участю всього лише двох осіб.

Українці кинулися відіграватися, але всі небезпечні удари брали на себе штанги воріт. Також успішно діяв у рамці узбецький голкіпер.

ДНІПРО - НЕФТЧІ - 0:1

"Дніпро": 71. Бойко Денис (77. Шеліхов Денис, 46), 6. Ежідіо (36. Мигунов Олександр, 46), 7. Канкава Джаба (28. Шахов Євген, 46), 10. Коноплянка Євген (17. Горбунов Сергій, 46), 14. Чеберячко Євген (26. Сваток Олександр, 46), 18. Зозуля Роман (9. Калініч Нікола, 46), 20. Гама Бруно (19. Безус Роман, 46), 23. Дуглас (44. Федецький Артем, 46), 24. Лучкевич Валерій (33. Нагієв Дмитро, 46), 25. Федорчук Валерій (8. Гудзь Станіслав, 46), 29. Ротань Руслан - к (11. Селезньов Євген, 46)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" в Туреччині програв восьмий команді Узбекистану». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua