неділя, 16 жовтня 2011 23:50

"Дніпро" в Києві з апетитом "випив" "Оболонь"

Дніпропетровський "Дніпро" завдав восьмої поразки київській "Оболоні" в нинішньому сезоні, обігравши "пивоварів" в матчі 13-го туру української прем'єр-ліги з рахунком 4:1.

На 13-й хвилині Матеус видав передачу в центр штрафного на Олійника, який без проблем переграв Реву. Через десять хвилин "Дніпро" подвоїв рахунок, і знову відзначився екс-нападник "Металіста" Олійник.

У другому таймі після розіграшу штрафного удару Пластун головою відправив м'яч у ворота Лаштувки, скоротивши рахунок в поєдинку. Але на 63-й хвилині Коноплянка поховав надії київських вболівальників на позитивний результат у цьому матчі, розігравши результативну комбінацію з Ротанем.

Крапку в матчі на останніх хвилинах встановив герой протистояння Олійник, якому вдалося оформити хет-трик після навісної подачі Кулакова з правого флангу.

Україна. Прем'єр-ліга

13-й тур

"Оболонь" (Київ) - "Дніпро" (Дніпропетровськ) - 1:4

Голи: Олійник, 13 (0:1), Олійник, 23 (0:2), Пластун, 51 (1:2), Коноплянка, 63 (1:3), Олійник, 83 (1:4)

Зараз ви читаєте новину «"Дніпро" в Києві з апетитом "випив" "Оболонь"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua