четвер, 19 вересня 2019 19:06

"Динамо" з боями мінімально перемогло "Мальме"

Кияни вдруге в сторії зіграють із "Мальме"

Добрий вечір!

Сьогодні київське "Динамо" грає стартовий матч Ліги Європи із шведським "Мальме". Динамівцям конче потрібна перемога – для того, щоби гарно стартувати в Лізі Європи і для того, аби перервати затяжну серію без перемог із шести матчів поспіль.

Чи вдасться це підопічним Михайличенка? Чи криза виявиться глибшою аніж ми думали? Відповідь дізнаємося менш ніж за три години.

Тим часом став відомий стартовий склад киян. Олексій Михайличенко вніс у нього чергові зміни.

"Динамо": Бойко - Миколенко, Кадар, Шабанов, Кенджьора - Шепелєв, Сидорчук, Буяльський - Вербич, Циганков - Родрігеш.

Запасні: Бущан, Соль, Цітаішвілі, Де Пена, Гармаш, Караваєв, Бесєдін.

Мальме - Далін, Сафарі, Нільсен, Бейм, Бенгтссон, Траустасон, Баширу, Рікс, Левицькі, Крістіансен, Розенберг.

41 рік тому кияни вже грали зі шведами. Тоді в Харкові (стадіон у Києві реконструювався) судді зафіксували нічию – 0:0, а в Мальме сильнішими були господарі – 2:0.

Команди вийшли на поле під музику квартету "Астурія".

Гра почалася!

3 хв. Нічого цікавого поки що. Команди несміливо катають м'яч у центрі поля.

5 хв. Жодного натяку на момент. Бояться одне одного суперники.

7 хв. Перший удар у виконанні Сидорчука. Рикошет і кутовий.

10. хв. "Мальме" освоїлося. Рікс класно прорвався флангом, але далеко відпустив м'яч.

13 хв. Фланговий прохід Кенджьори, який легко переривають захисники.

15 хв. Натужно грає "Динамо". Легкості поки не проглядається. Знову команда мучитиметься на полі?

17 хв. Удар у виконанні Вербича прямо з центру карного майданчика. Неоковирно зачепив м'яч Беньямін.

21 хв. Буяльскому дали пробити по центру із 16 метрів, але постріл заблокували захисники.

24 хв. Якась тягуча гра. Нема пристрасті в "Динамо". Добре, що шведи теж не надто активні.

27 хв. Родрігеш скинув м'яч під удар Буяльському, але Віталій не влучив у ворота.

Якщо за такої гри кияни переможуть, то хіба з мінімальним рахунком. Це ще позитивний сценарій.

32 хв. В'яжуть гру шведи. "Динамо" ніби й не проти.

36 хв. Сумна картина із перекочування м'яча вперед-назад-упоперек.

37 хв. А ось і момент у шведів! Левицьки бив із вигідної позиції, але удар вийшов кволим.

40 хв. Як же довго тягне з пасом Миколенко! Зрештою Родрігеш залазить у офсайд. До того ж люксембуржець ще й пробив на сміх хлопцям із дворової команди.

43 хв. Затяжна атака шведів закінчилася бездарним пасом в аут.

45 хв. От і все. Ніякого дива не сталося. "Динамо"грає так, ніби більшості гравців м'яч засів у печінках і вони бачити його не хочуть. Привид обіцяних Ігорем Суркісом штрафів в разі негативного результату з "Мальме" повис над "Олімпійським".

Жодного удару в площину воріт від господарів. Ці хлопці точно збираються перемагати?

Гра поновилася.

46 хв. Такий собі удар головою у виконанні шведського захисника. Бойко серйозно в гру ще не вступав.

50 хв. Нікуди не поспішають команди. Темп просто захмарний.

52 хв. Момент у "Динамо", але без удару в площину. Кенджьора пробив головою в газон, м'яч зрикошетив від захисника, але суддя кутовий не призначив.

54 хв. Ого! Нарешті удари в площину. Аж цілих два! Вербич небезпечно пробив штрафний, а Буяльський відразу не зумів реалізувати вихід сам на сам.

58 хв. Як тільки вимальовується перевага киян, "Мальме" миттєво відсуває гру від своїх воріт.

60 хв. Суперник вирішив помогти динамівцям. Захисник у стрибку пробив по своїх воротах, але голкіпер гостей не захотів пропускати. Що тут удієш?

61 хв. Буяльський пробив головою після кутового. Точно в блок.

Удари в площину – 2:2. Непогано вдома проти великого і грізного "Мальме".

66 хв. Шведи спокійно реагують на спроби киян притиснути їх до воріт.

69 хв. Прохід Кенджьори, простріл, а всі атакувальні гравці табуном пробігли повз м'яч.

70 хв. Циганков виходив сам на сам, упав, але чисто зіграв захисник.

72 хв. Бесєдін виходить замість Родрігеша. Ніякий люксембуржець сьогодні.

76 хв. Коментатор розповідає про таємну поліцію Штазі, а кияни ніяк не можуть організувати бодай якийсь фольксштурм.

80 хв. Дальній удар від Розенберга. Ох уже ці Айсберги, Вайсберги, Розенберги і різні там Рабиновичі!

83 хв. Упевнено котиться матч до нульової нічиєї.

84 хв. Котився та не докотився! Шепелєв здійснив прохід, віддав Буяльському, а той упевнено реалізував вихід сам на сам. 1:0 Попереду "Динамо".

88 хв. Ще один удар у Буяльського. Воротар на місці.

90+1 хв. Караваєв виходить замість Циганкова.

Ну нарешті! Серія без виграшів залишилася в минулому. Надзусиллями в другому таймі дотиснули кияни "Мальме"

В паралельному матчі "Копенгаген"мінімально – 1:0 здолав удома "Лугано".

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" з боями мінімально перемогло "Мальме"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua