середа, 26 квітня 2017 20:47

"Динамо" вийшло у фінал Кубка України

Андрій Ярмоленко оформив хет-трик у матчу з "Миколаєвом"

У першому матчі 1/2 фіналу Кубка України "Динамо" на виїзді переграло "Миколаїв" з рахунком - 4:0.

Матч пройшов з повною перевагою "Динамо". Ще в першому таймі підопічні Реброва не раз могли засмутити команду першої ліги. Однак киянам не вистачало точності в завершальній стадії атак.

Ярмоленко скористався помилкою Чумака і розстріляв вже порожні ворота. Після перерви "Миколаїв" спробував відігратися, створивши кілька небезпечних моментів, але київський клуб на лінії воріт виручив Рудько.

А вже через кілька хвилин Кадар, чудовим ударом в падінні через себе, вбив інтригу в матчі. Завершив побиття "Миколаєва" Ярмоленко, який ще двічі вразив ворота господарів поля.

"Миколаїв" - "Динамо" - 0:4

Голи: Ярмоленко, 45, 81 (пен), 90, Кадар, 62

Другий фіналіст визначиться в поєдинку "Шахтаря" і "Дніпра".

Володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". Фінал нинішнього розіграшу відбудеться 17 травня в Харкові.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" вийшло у фінал Кубка України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua