понеділок, 19 січня 2015 18:55

"Динамо" розгромило "Боруссію"-2 у товариському матчі

Теодорчик оформив дубль

На зборах в Іспанії київське "Динамо" провело товариський матч з другою командою менхенгладбахської "Боруссії". Підопічні Сергія Реброва розгромили німецький клуб - 5:1.

У першому таймі голів команди не забили. А після перерви понеслося. На 52-й хвилині Андрій Ярмоленко реалізував вихід один на один. Зрівняла рахунок "Боруссія" на 64-й хвилині, коли Бетао порушив правила у штрафному майданчику. Олівер Штанг реалізував пенальті.

Але вже через п'ять хвилин динамівці знову вийшли вперед - Буяльський відзначився. На 78-й хвилині Драгович був першим на добиванні. А потім дубль оформив Теодорчик. На 88-й хвилині польський форвард обігрався з Ярмоленком і пробив голкіпера.

А в компенсований час Лукаш забив після прострілу на дальню штангу.

Динамо Україна - Боруссія-2 Менхенгладбах Німеччина - 5:1

Голи: 1:0 - Ярмоленко (52), 2:1 - Буяльський (69), 3:1 - Драгович (78), 4:1 - Теодорчик (88), 5:1 - Теодорчик (90)

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" розгромило "Боруссію"-2 у товариському матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua