четвер, 28 листопада 2019 21:42

"Динамо" пропустило чотири м'ячі від "Мальме"

Віктор Циганков перебуває у хорошій формі й повинен стати лідером "Динамо" в матчі

Добрий вечір!

Сьогодні "Динамо" грає один із вирішальних матчів в Лізі Європи проти шведського "Мальме". Програвати ніяк не можна, внічию – бажано теж. Треба нарешті довести свою силу й виграти гру.

Це треба для психологічної стійкості самих динамівців і для рейтингу країни.

41 рік тому кияни вже грали в Мальме в Лізі чемпіонів і програли – 0:2. Матч не транслювали, але я досі пам'ятаю гіркоту тієї поразки. А "Мальме" в тому сезоні дійшов до фіналу...

Та досить лірики, пора до справи. Гляньте на склади команд:

"Мальме": Далін, Ларссон, Сафарі, Рікс, Баширу, Траустасон, Розенберг, Бенгтссон, Інносент, Нільсен, Бергет

Запасні: Меліхарек, Кнудсен, Молінс, Бейм, Галль, Ракипі, Антонссон

"Динамо": Бущан - Кенджьора, Шабанов, Кадар, Миколенко - Буяльський, Сидорчук, Шепелев - Циганков, Вербич - Бесєдін

Запасні: Бойко, Соль, Шапаренко, Де Пена, Гармаш, Караваєв, Родрігеш

Яскравий перформанс організували вболівальники "Мальме" в честь Маркуса Розенберга, який сьогодні завершує кар'єру.

Гра почалася!

Гол!! Повторюється історія з "Копенгагеном". Після кутового пропустили Бенгтсона і він спокійно замкнув дальню штангу – 1:0 на користь господарів.

5 хв. А Буяльський після чистого виходу сам на сам б'є просто у воротаря!

6 хв. І тут же Вербич прорвався правим флангом, але м'яч до воріт не дійшов – рикошет.

8 хв. Схоже, знову мучатимуться динамівці зі своєю реалізацією. Добре грають до воріт, а потім – просто біда.

10 хв. Бесєдін ударив здалеку. Угадайте куди? Правильно, повз ворота.

13 хв. Циганков забиває гол, але суддя скасовує і правильно робить – офсайд у Віктора.

15 хв. Ну й ну! Не лізе м'яч у ворота! Буяльський пройшов флангом, віддав на Вербича, той бив упритул, але воротар ногою парирував. Хоч сядь та й плач!

18 хв. ГОЛ!!! Миколенко!!! Розчарував зачаровані ворота! Буяльський знову гостро прострілив і, нарешті, Миколенко забив цвях у ворота цього Даліна! – 1:1!

23 хв. А Шабанов і Шепелєв уже отримали по гірчичнику. Так цей суддя ще й вилучить наших!

26 хв. Заспокоїлася трохи гра. Взяли паузу кияни.

29 хв. Шепелєв дограється до червоної картки. Пожалів його суддя!

33 хв. Ініціатива в "Динамо" але гострі моменти чомусь закінчилися.

35 хв. Циганков дав у недодачу на Бесєдіна й зірвав вихід сам на сам у форварда.

36 хв. Сидорчук догрався до жовтої. І на рівному місці! Взяв і відкинув м'яч після зупинки гри!

37 хв. Вербич вийшов сам на сам і знову не переграв голкіпера! Просили пенальті кияни, але суддя вперся.

38 хв. Гол!!! Циганков! І знову розкішний пас від Буяльського з флангу і невідпорний удар Циганкова – 1:2!!! Вимагаємо продовження банкету!!!

А в паралельному матчі "Копенгаген" на виїзді перемагає "Лугано – 1:0"

45 хв. Бесєдін бездарно пробив з правого напівфлангу. І відразу свисток на перерву.

Відновилася гра.

Гол! – 2:2 І знову ті самі граблі. Шепелєв порушив біля кута поля. Простріл і гол. Розенберг-ювіляр, трясця його матері!

51 хв. Миколенко бив здалеку, але пробив вище.

52 хв. Бущан спить на воротах. Ловить м'яч і випускає. Дивом не забивають господарі. Награвся, схоже, в основі Георгій.

54 хв. Розенберг нас вибачає. Не забиває у порожній кут із трьох метрів! Потужно почали господарі.

57 хв. Гол. От і догралися! Рахіп вийшов сам на сам і легко пробив Бущана – 2:3. Розвалилися кияни.

61 хв. Циганков пробіг половину поля і віддав на Буяльського ніби гравець із колективу фізкультури.

63 хв. І знову Циганков. Цього разу бездарно випускає м'яч в аут.

65 хв. А ось і Сидорчука вилучили. Привіт тренерам, які його не замінили. А хтось ще в першому таймі писав, що до цього йде.

І на що тепер розраховувати?

69 хв. Гарна подача від Кенджьори, а Бесєдін стоїть і чекає. Захисник підбіг і вибив. Ніхто тебе, Артеме, не чекатиме.

70 хв. І тут же Вербич отримує жовту.

71 хв. Та ще й Шепелєв травмувався. Шапаренко вийшов замість нього.

74 хв. ГОЛ! Вербич!!! 3:3. Красень! Підправив після подачі штрафного. Фух! Хоч щось.

79 хв. Миколенко не зумів віддати на Вербича, а був би ще один гол...

81 хв. Несподівано. Караваєв міняє Вербича.

Якби ще хтось Бесєдіна замінив...

А "Лугано" з "Копенгагеном"так і грають – 0:1

86 хв. Зараз "Мальме" піде вперед.

Кадар із Шабановим "зірковий" матч видають. Проґавили нападника гостей і той бив із району 11-метрової. Добре, що повз ворота!

90 хв. 5 хвилин додав арбітр.

Боже, хто поставив на ворота цього Бущана? Ледь не привіз гол. Не зміг зафіксувати м'яч і ледь не зніс голову супернику.

Навіть Михайличенку виписав гірчичник цей диво-арбітр Краловець! І гол у ворота Динамо – 4:3. Це вже приїхали остаточно. Розенберг, хто ж іще?

Залишається лише сказати, що "Копенгаген" таки обіграв "Лугано" – 1:0.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" пропустило чотири м'ячі від "Мальме"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua