Автор: test
  test
test

Київське "Динамо" розгромило "Кривбас" і збільшило відрив від "Металіста" до восьми очок.

Господарі поля з перших хвилин кинулися в атаку, але якихось дивідендів це не принесло. Ближче до середини другого тайму нападник киян Андрій Ярмоленко отримав передачу з глибини поля, обіграв воротаря і закотив м'яч у порожні ворота.

Подвоїв перевагу "Динамо" Роман Єрьоменко, який реалізував вихід один на один з голкіпером гостей Артемом Штаньком на 35-й хвилині матчу.

Переможний м'яч забив Олег Гусєв. Отримавши м'яч від Артема Мілевського, який оговтався від перелому руки, він з носка розстріляв ворота "Кривбасу" - 3:0.