середа, 23 вересня 2020 21:04

"Динамо" перемогло "Гент" на виїзді

Кияни вже грали з "Гентом" 10 років тому. Фото ФК "Динамо"

Добрий вечір!

Запрошуємо вас до Східної Фландрії, до міста Гент, де сьогодні київське "Динамо" зустрінеться в першому матчі серії плей-оф Ліги чемпіонів проти місцевої однойменної команди.

Суперники вже зустрічалися 10 років тому й тоді кияни не мали жодних проблем із фламандцями. Але відтоді багато води стекло в Схелде й багато бачив старий Гравенстен.

Нині за "Гент" грають три українці – Пластун, Яремчук і Безус. Двоє останніх – колишні гравці киян. Мабуть їх не треба буде налаштовувати на сьогоднішню гру.

Тим часом команди оголосили стартові склади. В основі вийдуть всі три українця "Гента".

"Гент": Руф - Фортуна, Нгаде-Нгаджуі, Пластун, Кастро-Монтес - Дорш, Овусу - Оджіджа-Офое, Яремчук, Безус - Депуатр.

Запасні: Косеманс, Ньянгбо, Мохаммаді, Ботак, Маррех, Кляйндінст, Арсланджич.

"Динамо": Бущан - Караваєв, Миколенко, Забарний, Кенджьора - Буяльський, Сидорчук, Шапаренко - де Пена, Родрігеш - Супряга.

Запасні: Бойко, Вербич, Шепелев, Циганков, Леднєв, Андрієвський, Сирота.

До матчу залишається ще година часу. Можете повірити, як дуже гарно світиться синім кольором "Геламко-Арена" на околиці міста.

Вийшли на поле команди. Грає гімн Ліги чемпіонів.

Гра почалася!

3 хв. Поки нічого серйозного . Перекочують м'яч у центрі поля команди.

5 хв. Є перший удар у площину. Родрігеш скинув Супрязі, але удар Владислава вийшов слабеньким.

9 хв. ГОЛ!!! Супряга закотив після проходу Караваєва. Арбітр хотів не зарахувати гол, але судді, порадившись, визначили, що ніякого поза грою не було.

14 хв. Дощ пускається у Фландрії, але він там іде 199 днів у році.

16 хв. Де Пена проходив правим флангом і майже втік, але швидкості забракло Карлосу.

18 хв. Затяжна атака киян, кілька разів розривали правий фланг оборони господарів, але до удару справа не дійшла.

22 хв. Роман Яремчук потребує допомоги лікарів. Буде заміна. Ускладнюється завдання "Гента". Кляйндіст виходить.

І "Ференцварош" Реброва забив на виїзді "Мольде". Там теж – 0:1.

28 хв. Де Пена завовтузився з м'ячем і зірвав атаку киян. Добре, що штрафний заробив.

31 хв. Жовта картка в Родрігеша. Двічі збивав суперника протягом хвилини.

34 хв. Перехопили ініціативу фламандці. Все більше тиснуть на ворота "Динамо".

36 хв. Перша небезпека. Безус бив із 20 метрів, але Бущан з другої спроби забрав м'яч.

38 хв. Зовсім перестало ходити вперед "Динамо".

І догралися. Гол забиває Кляйндіст після подачі кутового. Бущан і Супряга не добігли.

40 хв. Забарний упав і зіграв рукою. Штрафний із 21-метра.

45 хв. Кенджьора ледь не забив другий. Бив головою Томаш, але в сантиметрах від штанги прийшовся удар.

Перерва.

46 хв. Поновилася гра.

49 хв. Динамівці згадали, як це воно грати в нападі й пішли вперед. Все закінчилося невдалим кутовим.

51 хв. Безус заробив жовту картку. Вдарив по ногах Шапаренка.

53 хв. Безус отримує другу жовту за фол на Буяльському. У меншості лишаються фламандці.

55 хв. Де Пену тримали рукою і небезпечний штрафний у киян. Шапаренко пробив, але воротар все бачив.

59 хв. Циганков виходить замість Жерсона Родрігеша.

62 хв. Оджіджа-Офое залишає поле й Ботака виходить замість нього.

66 хв. "Гент" наважився на контратаку правим флангом, але навіть кутового не заробив.

68 хв. Вербич вийшов замість Супряги.

71 хв. Тепер уже "Динамо" тисне суперника позиційними атаками.

72. хв. Заміна в бельгійців. Замість Депуатра вийшов Мухамаді.

77 хв. Кияни володіють м'ячем, але довести справу бодай до удару по воротах не можуть. Скукота!

78 хв. Яка там скукота! ГОЛ! Де Пена прошиває голкіпера ударом між ніг і робить рахунок 1:2. А спочатку бив Циганков. На відскоці першим був уругваєць. Ми ведемо!

81 хв. І ще одна заміна в нас. Шепелєв виходить замість Шапаренка.

85 хв. "Динамо" продовжує тиснути на господарів у позиційних атаках. Щоправда, без воріт грають українці.

87 хв. Шепелєв відсвяткував свою появу на полі жовтою карткою.

90 хв. Миколенко вдарив з метрів 25-ти. Вже якась подія в грі!

90+3 Сидорчук приклався. Це вже якийсь мейнстрім.

Все, фінальний свисток. Кияни, не надто напружуючись, але все-таки перемогли!

Гра-відповідь відбудеться в Києві 29 вересня.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" перемогло "Гент" на виїзді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua