середа, 23 вересня 2020 06:11

"Динамо" легко перемогло "Гент" у Бельгії

Олег Гусєв поставив крапку у матчі. Фото: ФК "Динамо" Київ

23 серпня у рамках 4 раунду кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" в гостях зіграє проти "Гента"

10 років тому команди вже зустрічалися на стадії 3 раунду кваліфікації

Перша гра завершилася розгромною перемогою "Динамо" в Києві 3:0. Матч-відповідь перетворився на легку прогулянку для команди Валерія Газзаєва - 3:1.

Наприкінці першого тайму Денис Гармаш відкрив рахунок у матчі після зручного пасу Андрія Шевченка. Подвоїв рахунок на почату другого тайму Артем Мілевський.

За 5 хвилин до закінчення гри бельгійці зуміли скорити рахунок у матчі, але Олег Гусєва за декілька встановив остаточний рахунок у матчі.

У 4 раунді кваліфікації Ліги чемпіонів"Динамо" поступилося "Аяксу" та вилетіло із турніру.

Матч "Гент"- "Динамо" розпочнеться о 22 годині. Текстову трансляцію читайте на Gazeta.ua

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" легко перемогло "Гент" у Бельгії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua