четвер, 14 березня 2019 20:03

"Динамо" - "Челсі" 0:5, англійці познущались над "киянами"

Динамо - Челсі, 1/8 Ліги Європи, матч-відповідь

Зовсім скоро розпочнеться матч-відповідь 1/8 Ліги Європи "Динамо" - "Челсі". В першому матчі, що відбувся рівно тиждень тому в Лондоні на "Стенфорд Брідж", українська команда без шансів програла (0:3). Мало хто вірить в те, що "кияни" зможуть відіграти такий гандикап, та пройти в наступний раунд. Але дива в футболі трапляються і будемо сподіватись, що одне з них станеться сьогодні на НСК "Олімпійський".

Обслуговувати матч будуть:

Головний арбітр: Тобіас Штілер

Асистенти арбітра: Майк Пікель, Крістіан Гіттельманн

Додаткові арбітри: Марко Фрітц, Харм Осмерс (всі - Німеччина).

Стартові склади команд:

Динамо: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Сидорчук (к) – Циганков, Шапаренко, Сідклей – Гармаш

Запасні: Бущан, Шабанов, Смирний, Алібеков, Че Че, Андрієвський, Буено

Челсі: Кепа – Дзаппакоста, Крістенсен, Рюдігер, Алонсо – Канте, Ковачіч, Лофтус-Чік – Хадсон-Одой, Жиру, Вілліан (к)

У складі "киян" порівняно з попереднім матчем відбулось три зміни. У центрі захисту замість Шабанова вийде Кадар, а на фланзі півзахисту Буяльського замінить Сідклей, замість Русина в центрі нападу вийшов номінальний півзахисник Денис Гармаш.

Стартовий свисток!

4' Активний початок матчу від української команди, намагаються вони високо пресингувати та тиснути на суперника.

5' Гол! Забивають гості вже в дебюті матчу. Захисники під час кутовго забули Жиру, який розстріляв ворота з близької відстані. 0:1

9' Після забитого м'яча гості впевнено контроюють м'яч, "біло-сині" явно не на такий початок матчу розраховували.

12' Гості створили ще один гольовий момент, Бойко врятував після удару з кута воротарського майданчику.

16' Мало чим відрізняється наш поєдинок, від того, що був тиждень тому в Лондоні. В "біло-синіх", як і раніше, нічогісінько не виходить в атаці.

21' Денис Гармаш забиває у ворота Кепи, але за мить лайнсмен піднімає прапорець, який зафіксував метровий офсайд.

26' Господарі поля взяли м'яч під контроль, але нічого путнього створити не можуть.

32' Заспокоїлась гра, одні не можуть, інші не хочуть.

33' Гол! Олів'є Жиру оформлює дублю. Француз ударом в дотик замкнув ювелірний пас Маркоса Алонсо. 0:2. Цікаво, чи "кияни" зможуть забити бодай гол престижу.

Якщо команди продовжать в тому ж дусі, то "Динамо" матиме всі шанси повторити "подвиг" "Шахтаря" в матчі проти "Манчестер Сіті".

40' Київське "Динамо" навіть перед заповненим "Олімпійським"не може абсолютно нічого вдіяти проти немотивованого "Челсі". Жодних шансів в атаці.

45+1' Гол! Третій м'яч влітає в ворота "киян". Маркос Алонсо до шедеврального гольового пасу додає забитий гол. 0:3. Якби на другий тайм можна було не виходити, не отримавши за це жодних штрафних санкцій, "кияни" б так і зробили.

Перерва.

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 32% - 68%

Удари (в площину) 3(0) - 8(5)

Фоли 5 - 3

Другий тайм!

50' Близькі "кияни" були до того, щоб забити гол престижу, Сидорчук двічі за одну атаку пробивав з лінії воротарського майданчика - спочатку влучив в Кепу, а потім в стійку.

55' "Челсі" віддало м'яч українській команді, гості грають по результату.

59' Гол! Як же легко даються гостям забиті м'ячі гостям. Жиру оформляє хет-трик ударом головою замкнувши подачу Вілліана. Томаш Кадар справжній "герой" поєдинку. Майже кожен пропущений гол на його совісті. За які заслуги він витіснив з основи Шабанова не зрозуміло. 0:4

66' Відверто шкода ті 60 з гаком тисяч фанатів, які пішли на стадіон. Команді можна пробачити поганий результат, але так безвідповідально та без бажання грати, це справжній плювок в обличчя вболівальників.

72' За два матчі один гольовий момент - в цьому все київське "Динамо", та його сьогоднішній рівень. А на полі без змін, гості впевнено контролюють м'яч, а те що роблять "кияни" можна назвати хіба що атакувальними потугами.

78' Хадсон-Одої забиває п'ятий у ворота Бойка. Аргентина - Ямайка, 5:0.

85' "Челсі" катає м'яч та чекає фінальний свисток. "Динамо" робить те саме, тільки без м'яча.

Фінальний свисток.

Київське "Динамо" за сумою двох матчів програє лондонському "Чеслі" з рахунком 0:8.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" - "Челсі" 0:5, англійці познущались над "киянами"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua