понеділок, 26 березня 2007 14:48

Димо, Лісогор та Бреус медалей не здобули

У понеділок 26 березня, Україна могла розраховувати на перші медалі на чемпіонаті світу з водних видів спорту, який проходить у Мельбурні.

Утім, два фінали у плаванні українські плавці завершили за межами призової трійки, повідомляє champion.com.ua.

У фіналі на дистанції 100 метрів брасом Валерій Димо, 21 рік, лише дві сотих секунди програв бронзовому призеру австралійцю Рікарду Брентону (1:00.58). Броварчанин Олег Лісогор, 28 років, посів п`яте місце з результатом 1:00.83. Золото на цій дистанції виграв американець Хансен Брендан (59:80). Срібло дісталося Косука Кітаджима (59:96) з Японії.

Міг посперечатися у фіналі 50 метрів батерфляєм за нагороду і Сергій Бреус, 24 роки, але не вийшло. Українець фінішував з п`ятим результатом - 23.61 сек.

Чемпіоном світу став Рональд Шуман (23.19) з ПАР. Срібло в Яна Крокера (23.47) із США та третім став Андьякер (23.56) з Данії.

Також в цей день відбулися два півфіналі, де виступали українки. Ганна Хлистунова вийшла у фінал на 100 брасом з третім результатом. Ще однією фіналісткою стала Ірина Амшеннікова на дистанції 100 метрів на спині. Катерина Зубкова не змогла кваліфікуватися у фінал на цій же дистанції.

Зараз ви читаєте новину «Димо, Лісогор та Бреус медалей не здобули». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua