субота, 06 березня 2021 18:28

Дестьє виграв спринт в Нове Место

Француз Дестьє не промахнувся на стрільбі. Фото: IBU

Олімпійський чемпіон із Франції Сімон Дестьє став у суботу переможцем спринтерської гонки на 10 км восьмого етапу Кубка світу з біатлону в Нове-Место (Чехія).
Француз показав час 22 хвилини 56,0 секунди і не припустився жодного промаху на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

Другим був швед Себастьян Самуельссон (2,4 секунди відставання; 0 промахів), третім - Арнд Пайффер з Німеччини (+4,4; 0).

З українців найкраще виступив Дмитро Підручний, який фінішував 15-м (+52,7; 1). Артем Тищенко був 35-м, Артем Прима - 44-м, Богдан Цимбал - 62-м та Антон Дудченко -63-м.

7 березня в Нове-Место пройдуть жіноча (на 10 км) та чоловіча (на 12,5 км) гонки переслідування.

Раніше українка Юлія Джима фінішувала другою в жіночому спринті, поступившись лідеру сезону норвежці Тіріль Екгофф. Це друге срібло Джими в сезоні. Раніше вона була другою в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу в італійській Антерсельві.

Зараз ви читаєте новину «Дестьє виграв спринт в Нове Место». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua