пʼятниця, 20 квітня 2007 12:29

Давидова здобула бронзу на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Українка Наталя Давидова стала бронзовим призером чемпіонату Європи з важкої атлетики, який проходить у Страсбурзі, повідомляє champion.com.ua. У вазі до 69 кг Давидова в сумі підняла 241 кг.

Також на рахунку Давидової дві "малі" нагороди. У поштовху українка взяла срібло з результатом 105 кг. У ривку в Давидової бронза - 132 кг.

У категорії до 58 кг українка Марія Відливай посіла 14 місце. Її результат - 175 кг. Надія Миронюк у вазі до 75 кг стала п`ятою з результатом 236 кг.

У чоловіків у категорії до 69 кг Олексій Сковородней (результат в сумі - 297 кг) фінішував на 11 місці, а Ілля Пархомчук (289 кг) - 12-ий.

Зараз ви читаєте новину «Давидова здобула бронзу на чемпіонаті Європи з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua