середа, 17 жовтня 2012 11:59

Чудова вісімка: визначилися всі учасники молодіжного Євро-2013

Євро-2013 пройде в Ізраїлі ФОТО: novostey.com

Визначилися всі учасники фінальної стадії чемпіонату Європи серед молоді, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Крім чемпіонів 2011 іспанців, в Ізраїлі зіграють збірні Росії, Англії, Норвегії, Німеччини та Італії, а також Нідерландів. Помаранчеві забезпечили собі путівку ще у понеділок. Склад груп фінальної стадії буде визначений на жеребкуванні 28 листопада.

Матчі вівторка рясніли драматичними подіями. Так, у Драммені норвежці з рахунком 5:3 здолали французів (заг. 5:4). Італійці, які виграли перший матч у шведів 1:0, здобули другу поспіль перемогу - 3:2, причому всі п'ять голів були забиті за 18 хвилин у другому таймі. Влучний удар Коннора Вікхема під завісу зустрічі дозволив англійцям вдруге обіграти сербів з результатом 1:0.

Збірна Росії основну роботу зробила ще минулого тижня, коли відправила два м'ячі у ворота чехів. Тому зараз підопічним Миколи Писарєва вистачило нічиєї - 2:2. Німці після домашньої нічиєї зі швейцарцями (1:1) виграли на виїзді - 3:1. З таким же рахунком домоглася успіху Іспанія, яка розгромила у першому матчі Данію - 5:0. Ще у понеділок команда Нідерландів здобула перемогу над Словаччиною із загальним результатом 4:0.

При жеребкуванні перші позиції в групах займуть збірна Ізраїлю (А1) і команда з найвищим коефіцієнтом (В1) згідно з регламентом турніру. Другий і третій номера рейтингу займуть позиції А2 і В2. Решта чотири команди будуть несіяними і займуть позиції А3, В3, А4 і В4. Рейтинг буде опублікований у середу. Фінальна стадія відбудеться з 5 по 18 червня 2013 року.

Євро-2013 (U-21)

Кваліфікація

Плей-офф

Матчі-відповіді

Росія U-21 - Чехія U-21 - 2:2 (1:1)

Гол: 1:0 - Смолов (6, з пенальті), 1:1 - Вагнер (12), 1:2 - Вагнер (64), 2:2 - Кирилов (83).

Перший матч - 2:0, за сумою двох матчів - 4:2 на користь Росії.

Швейцарія U-21 - Німеччина U-21 - 1:3 (0:3)

Перший матч - 1:1, за сумою двох матчів - 2:4 на користь Німеччини.

Швеція U-21 - Італія U-21 - 2:3 (0:0)

Перший матч - 0:1, за сумою двох матчів - 2:4 на користь Італії.

Сербія U-21 - Англія U-21 - 0:1 (0:0)

Перший матч - 0:1, за сумою двох матчів - 0:2 на користь Англії.

Норвегія U-21 - Франція U-21 - 5:3 (3:1)

Перший матч - 0:1, за сумою двох матчів - 5:4 на користь Норвегії.