субота, 30 квітня 2011 11:10

ЧС з хокею. Німеччина і Швейцарія виграли з футбольним рахунком

У п'ятницю, 29 квітня, в Словаччині стартував Чемпіонат світу з хокею 2011 року.

У першому матчі в групи А збірна Росії поступилася команді Німеччини. Німці відкрили рахунок у поєдинку на 25-й хвилині, коли мети досяг кидок Грейлінгера впритул. За дві хвилини до закінчення зустрічі Раймер втік на рандеву з воротарем російської збірної Набоковим і відправив шайбу під перекладину. Голкіпер збірної Німеччини Денніс Ендраса за гру відбив 31 кидок.

У тій же групі один з фаворитів ЧС і господар турніру збірна Словаччини лише в третьому періоді зуміла дотиснути словенців, перемігши з рахунком 3:1. Блискучу гру провів голкіпер програли Роберт Крістал, який відбив 42 з 44 кидків по своїх воротах. Зазначимо, що Словенія потурбувала Халака всього 15 разів.

У групі В збірна Швейцарії в додатковий час вирвала перемогу у французів, обігравши суперника з рахунком 1:0. Блискучий матч провели обидва голкіпера, Тобіас Штефан відбив всі 29 кидків суперника, а воротар французів Крістобаль Юе - 34 з 35.

У ще одному матчі цієї ж групи збірна Білорусі з рахунком 1:4 поступилася збірній Канади. Дубль у переможців оформив Джордан Еберле. Відзначимо, що канадці перекидали суперника 39-21, а на 58-й хвилині Кріс Стюарт ще й не реалізував буліт.

Братислава (Словаччина). Чемпіонат світу-2011

Група А

Словаччина - Словенія - 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Шайби: 0:1 - Краньец (у більшості) (Кужнік, Разігнар) - 22:37; 1:1 - Шатан (Сурови) - 35:16; 2:1 - Подхрадскі (Зеднік, Сурови) - 47:03, 3 : 1 - Бартечко (у порожні ворота) 59:52

Німеччина - Росія - 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Голи: Грейлінгер, 24:19, Раймер, 57:53

Група В

Швейцарія - Франція - 1:0 ОТ (0:0, 0:0, 0:0, 1:0)

Гол: Воклер, 61:46

Білорусь - Канада - 1:4 (1:1, 0:1, 0:2)

Шайби: 0:1 - Еберле (Кейн, Скальці) - 1:52; 1:1 - Степанов (Кулаков, Китаро) - 19:26; 1:2 - Скіннер (Таварес) - 30:27; 1:3 - Таварес (Скіннер, Шенн) - 45:18; 1:4 - Еберле (у більшості) (Фанеф, Скальцо) - 48:39.

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. Німеччина і Швейцарія виграли з футбольним рахунком». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua