середа, 04 травня 2011 09:58

ЧС з хокею. Німеччина і Канада дотиснули своїх суперників

У вівторок, 3 травня, на Чемпіонаті світу з хокею в Словаччині свої заключні матчі на першому груповому етапі зіграли Німеччина зі Словенією і Канада зі Швейцарією.

У квартеті А збірна Німеччини здобула свою третю перемогу на світовій першості, здолавши по буллітах команду Словенії - 3:2. По ходу матчу словенці вели з рахунком 2:0, проте німцям вдалося піти від поразки. Овертайм закинутих шайб не приніс, а в серії буллітів більш вдалою була команда Німеччини.

Таким чином, після трьох матчів в групі Німеччина набрала вісім очок, а Словенія - тільки одне. У заключному матчі в цій групі зіграють Росія та Словаччина, у яких в активі по три очки.

У групі В збірна Канади лише в овертаймі зуміла зламати опір швейцарських хокеїстів - 4:3. Рахунок у першому періоді відкрили швейцарці, у другому ігровому відрізку канадці двічі вразили ворота суперника, але в третьому періоді швейцарцям вдалося відновити рівновагу. А на останній хвилині овертайму точний кидок вдався канадцеві Пьєтранджело.

ЧС-2011 з хокею. Група А

Словенія - Німеччина - 2:3 ПБ (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Група В

Канада - Швейцарія - 4:3 ОТ (0:1, 2:0, 1:2, 1:0)

Воротарі: Раймер - Дженоні

Сьогодні в цих групах також відбудуться матчі Росія - Словаччина та Франція - Білорусь.

Зараз ви читаєте новину «ЧС з хокею. Німеччина і Канада дотиснули своїх суперників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua