неділя, 06 квітня 2014 16:03

"Чорноморець" вдома розгромив запорізький "Металург"

Антонов відзначився голом у ворота "Металурга". Фото: sport-express.ua

Одеський "Чорноморець" у матчі 24-го туру Прем'єр-ліги України обіграв запорізький "Металург " - 3:0.

Вже на 3-й хвилині перший кутовий біля воріт "Металурга" закінчився голом - відзначився Олексій Гай. Одесити продовжували атакувати і на 20-й хвилині Антонов збільшив перевагу господарів.

У грі запорожців був присутній частий брак при передачах і відсутність конструктивізму в нападі. Це не дозволило "Металургу" переламати хід гри. Замість цього в кінцівці поєдинку гості пропустили третій гол - Гай оформив дубль.

Після цієї перемоги "Чорноморець" піднявся на 4-е місце. Його переслідує "Металіст", у якого 34 очки і дві гри в запасі. "Металург " залишився на 14-му місці, маючи 11 очок.

Чорноморець (Одеса) - Металург З ( Запоріжжя) - 3:0

Голи : Гай , 3 ( ​​1:0); Антонов , 20 (2:0) ; Гай , 83 (3:0).
Попередження: Аржанов , 53 - Коротецький , 31 ; Рудика , 44 .
Вилучення: немає - Коротецький, 90+2.

Зараз ви читаєте новину «"Чорноморець" вдома розгромив запорізький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua