середа, 29 серпня 2007 16:45

Чемпіонат світу з легкої атлетики: результати ще трьох видів програми

Росіянин Ярослав Рибаков зайняв друге місце в стрибках у висоту, поступившись титулом чемпіона світу Дональду Томасу з Багамських островів. "Бронза" дісталася кіпріотові Кірьякосу Іоанну. Всі троє стрибнули на 2,35 метра, повідомляє Євроспорт.

У бізі на 400 метрів титул чемпіонки світу з особистим рекордом (49,61) виграла британка нігерійського походження Крістін Охуругу. Її співвітчизниця Ніколь Сандерс - друга. "Бронзу" завоювала Новлін Вільямс, що представляє Ямайку.

Американець Бернард Лагат став переможцем забігу на 1500 метрів на чемпіонаті світу. Срібло дісталося Рашиду Рамзі з Брунея. Третьому місце дісталося Кенії Шедраку Кібету Коріру.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат світу з легкої атлетики: результати ще трьох видів програми». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua