неділя, 14 вересня 2008 09:12

Чемпіонат Іспанії. Всі результати

"Севілья" - "Спортинг" 4:3 (3:3)

Голи: 0:1 - Кастро (17), 0:2 - Біліч (20), 1:2 - Чевантон (21), 2:2 - Кануте (36), 3:2 - Мареска (37), 3:3 - Біліч (45, пен.), 4:3 - Кануте (61).

"Севілья": Палоп, Конко, Скілаччі, Прієто (Ромарик, 46), Драгутінович (Наварро, 46), Фасіо, Мареска, Хесус Навас, Капель, Кануте, Чевантон.

Попередження: Кармело (24), Прієто (26), Драгутінович (30), Кастро (30), Хорхе (61).

"Барселона" - "Расинг" 1:1 (0:0)

Голи: 1:0 - Мессі (71, пен.), 1:1 - Перейра (77).

"Барселона": Вальдес, Алвес, Пуйоль (Кркіч, 81), Піке, Абідаль, Бускетс, Хаві, Кейта (Мессі, 59), Глєб (Іньєста, 39), Педріто, Ето"О.

Попередження: Пінільос (36), Мунітіс (60), Серрано (62), Ласен (66), Фернандес (70), Іньєста (88), Маркано (89), Люксен (90).

"Барселона", як і у попередньому матчі проти "Нумансії", мала значну ігрову перевагу, проте довести її до чогось путнього так і не змогла.

Забили каталонці аж на 70 хвилині. Дані Алвес пройшов правим флангом, прострілив у штрафний, але захисник гостей Фернандес перервав цю передачу рукою. Пенальті чітко реалізував Мессі, який за 10 хвилин до того з"явився на полі.

"Барса" мала ще декілька стовідсоткових моментів аби забити. Усі ці моменти були ще до результативного пенальті, на 56 хвилині, Педріто пробивав метрів з 10 після пасу з лівого флангу від Іньєсти, але влучив прямо у воротаря. А на 67 хвилині Ето"О також поцілив у воротаря, але уже метрів з трьох після небезпечного прострілу з правого флангу Дані Алвеса.

Усі сподівання каталонців зруйнував їх власний воротар, який ось уже третій сезон "радує" суперників синьо-гранатових неймовірними чудесами. Цього разу Вальдес перевершив себе. На 75 хвилині гості заробили штрафний метрів за 20 від воріт, трохи лівіше центру. До м"яча підійшов Хонатан Перейра, удар видався несильним, але воротар "Барси" почав падати до удару у лівий від себе кут, м"яч же влетів у сітку по центру воріт.

Після цього "Барса" остаточно втратила контроль над ситуацією і була близька до того, щоб ще раз пропустити, але цього разу вальдес кинувся у ноги того ж Перейри, який накрутив у штрафному Алвеса і Абідаля.

Проваджали гравців "Барселони" і їхнього нового тренера Пепа Гвардіолу з поля доволі красномовно і характерно для Іспанії - тисячі білих хустинок у руках вболівальників.

"Вальядолід" - "Атлетико" 2:1 (2:0)

Голи: 1:0 - Дорадо (3), 2:0 - Бараха (28, пен.), 2:1 - Агуеро (54).

"Атлетико": Купе, Сейтарідіс, Переа, Уйфалуші, Пернія, Максі Родрігес (Рауль Гарсія, 73), Пауло Ассунсао (Агуеро, 46), Маніше, Сімау, Луїс Гарсія (Барбера, 73), Сінама-Понголь.

Попередження: Сейтарідіс (3), Педро Лопес (11), Сесма (23), Переа (27), Прієто (36).

Вилучення: Педро Лопес (21, друге попередження).

"Чемпіон"

Зараз ви читаєте новину «Чемпіонат Іспанії. Всі результати». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua