понеділок, 08 вересня 2008 20:17

Чемпіон світу дебютував у складі "Металіста"

Сьогодні на базі ФК "Металіст" в селищі Високе "Металіст" зустрічався з "Кременем" (Кременчук).

Рахунок у матчі було відкрито на 44 хвилині - Рикун у фірмовому стилі віддав неочікувану передачу і Сергій Валяєв в дотик головою замкнув її. В середині другого тайму Трішович навісив з лівого флангу, Поступаленко ледь не дотягнувся до м"яча, але його підстрахував Девіч. Удар головою - 2:0. А за вісім хвилин до фінального свистка той же Поступаленко ударом середньої дистанції встановив остаточний рахунок.

Дебютував у цьому матчі новачок команди Маркевича аргентинець Майдана. Захисник "Бока Хуніорс" підписав з клубом контракт на 5 років. Подейкують сума трансферу склала 3 мільйони 150 тисяч доларів.

23-літнім футболістом, який минулого року в складі збірної Аргентини (U-20) став переможцем молодіжного чемпіонату світу, цікавились голландський "Аякс", російський "Зеніт", італійська "Фіорентина", "Інтер", "Мілан" і "Болонья"

Металіст - Кремінь 3:0

Голи: Валяєв - 44, Девіч - 63, Поступаленко - 82

football.ua
Зараз ви читаєте новину «Чемпіон світу дебютував у складі "Металіста"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua