пʼятниця, 08 листопада 2019 09:14

Бущан знову помилився на початку гри

Георгій Бущан підвів команду в матчі проти "Копенгагена". Фото: з відкритих джерел

"Динамо" в рамках 4 туру Ліги Європи зіграло в нічию в гостях з "Копенгагеном" 1:1.

Господарі відрили рахунок на початку першого тайму. Воротар "динамівців" Бущан невдало зіграв на виході, дозволивши форварду "Копенгагена" переправити м'яч у пусті ворота. У київському матчі Бущан теж помилився на початку гри, що призвело до гола у його ворота.

"Динамо" мало можливість зрівняти рахунок за декілька хвилин, але Циганкова не реалізував пенальті. У середині другого тайму Вербич із лінії штрафної встановив остаточний рахунок у матчі

"Динамо" та "Копенгаген" мають по 6 очок після 4 матчів. У "Мальме" - 5. Замикає турнірну таблицю "Лугано", яке здобуло тільки 2 нічиї.

Зараз ви читаєте новину «Бущан знову помилився на початку гри». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua