субота, 01 жовтня 2011 12:35

"Будівельник" розпочне захист титулу у дербі з БК "Київ"

Новий сезон української баскетбольної Суперліги стартує в суботу, 1 жовтня. Чотирнадцять кращих клубів України будуть боротися за звання чемпіона країни.

Сьогодні відбудуться шість поєдинків української Суперліги. Стартовий свисток у всіх матчах прозвучить о 14:00.

БК Азовмаш (Маріуполь) - БК Говерла (Івано-Франківськ)

БК Київ - БК Будівельник (Київ)

Пряма трансляція поєдинку о 14:00 на каналі 2+2

БК Ферро-ЗНТУ (Запоріжжя) - БК Кривбасбаскет (Кривий Ріг)

МБК Миколаїв - БК ДніпроАзот (Дніпродзержинськ)

БК Хімік (Южний) - БК Одеса

БК Черкаські Мавпи (Черкаси) - БК Політехніка-Галичина (Львів)

Нагадаємо, що переможцем минулого чемпіонату став київський "Будівельник", який не вигравав чемпіонство країни з 1997-го року. Друге місце посів БК "Донецьк". Бронзові медалі несподівано виграв БК "Говерла", добившись на даний момент найбільшого успіху в своїй історії.

Гегемон попередніх років "Азовмаш", який п'ять ряд поспіль ставав чемпіоном країни, у минулому сезоні вилетів у чвертьфіналі плей-офф.

Зараз ви читаєте новину «"Будівельник" розпочне захист титулу у дербі з БК "Київ"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua