субота, 08 грудня 2007 14:46

Бйорндален виграв у Ярошенка у гонці переслідування

У Хохфільцені на другому етапі Кубка світу з біатлону чоловіки змагалися у гонці переслідування. Норвежець Оле-Айнер Бйорндален, стартувавши з другого місця, все ж зміг випередити переможця спринту Дмитра Ярошенка. Обидва біатлоністи припустилися п"яти промахів.

Німець Даніель Граф розпочав гонку з 14-го місця, проте влучна стрільба і хороша швидкість дозволила йому піднятися на третю сходинку п"єдесталу. Цей подіум став першим у кар"єрі для молодого німця.

Найкращим з українців став Олексій Айдаров - 23-й (2 промахи). Олександр Біланенко фінішував 38-м (3), В"ячеслав Деркач - 42-й (6), Андрій Дериземля - 53-й (5).

"Газета по-українськи"

Зараз ви читаєте новину «Бйорндален виграв у Ярошенка у гонці переслідування». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua