четвер, 16 грудня 2010 17:09

Біатлон. Валя Семеренко закінчила індивідуальну гонку четвертою

Сьогодні, 16 грудня, в словенській Поклюці в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону відбулася індивідуальна гонка на 15 км серед жінок.

Кращий результат показала норвезька біатлоністка Тура Бергер, яка подолала дистанцію без єдиного промаху. Друге місце дісталося фінці Кайсі Макаряйнен, третьою фінішувала француженка Марі-Лор Брюне.

Незважаючи на бездоганну стрільбу українка Валя Семеренко не змогла потрапити до трійки призерів і закінчила гонку четвертою.

У Кубку світу Кайса Макаряйнен продовжує впевнено лідирувати. Більш того, збільшує свій відрив від найближчих суперниць - тепер Хелена Екхольм відстає від лідера на 58 очок. Валя Семеренко завдяки сьогоднішньому успіху також зуміла зміцнити свої позиції в десятці найсильніших і піднялася на шосте місце.

67. Ніна Карасевич (0 +3 +0 +2) +8:22.5

Нагадаємо, що сьогодні в Поклюці в індивідуальній гонці на 20 км український біатлоніст Сергій Седнєв завоював бронзову медаль. Золото дісталося австрійцю Даніелю Мезотічу.

За матеріалами ФБУ, Корреспондент

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Валя Семеренко закінчила індивідуальну гонку четвертою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua