пʼятниця, 30 січня 2015 14:38

Біатлон. Україна завоювала бронзу в змішаній естафеті Універсіади

Юлія Бригинець. Фото: biathlon.com.ua

Збірна України з біатлону завоювала "бронзу" в змішаній естафеті на Універсіаді в словацькому Осрблі.

Юлія Бригинець закрила 10 мішеней з 11 пострілів і завершила етап на третьому місці, відстаючи від лідируючої представниці Казахстану на 27 секунд.

Яна Бондар, яка прийняла естафету, показала чудову швидкість на трасі і після чистого "лежання" вийшла в лідери.

Однак друга стрільба нашій біатлоністці не вдалася і чотири (!) штрафних кола відкинули Україну на третє місце. Від Кахастану українки відставали при цьому на 1,5 хвилини.

Від чоловіків нашу країну представляли Руслан Ткаленко та Дмитро Русинов. Обидва припустилися двох промахів кожен на стрільбі, а Руслан ще і впав на спуску.

Однак, незважаючи на труднощі, наші хлопці зуміли скоротити відставання від першого місця до 49 секунд і ледь не поборолися за "срібло".

Виграла гонку збірна Росії, другим фінішував Казахстан з відривом 15 секунд від України.

Нагадаємо, раніше представник України завоював "золото" в першій гонці зимової Універсіади.

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Україна завоювала бронзу в змішаній естафеті Універсіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua