субота, 09 січня 2010 15:25

Біатлон. У спринті троє українців набрали кубкові очки

Сьогодні, 9 січня, в Оберхофі (Німеччина) спортсмени знову боролися з важкими погодними умовами. І знову гонка перетворилася на лотерею. Сильний вітер, завірюху не дозволяли нормально стріляти. В цих умовах справжнє диво зробив Карл-Йохан Бергман, який став єдиним зі 110 спортсменів, хто зумів поцілити всі мішені.

І бути б шведові героєм гонки, коли б не запаморочлива швидкість росіянина Євгена Устюгова, який ходом зумів компенсувати три промахи. Взагалі, росіяни здивували - троє з них стали найшвидшими за швидкістю в спринті, а в підсумковому протоколі в десятці найсильніших відразу четверо представників наших східних сусідів.

Але справжньою сенсацією і відкриттям гонки став естонець Марттен Кальдвеє, який до сьогоднішнього дня свій найкращий результат показав минулого року на чемпіонаті світу в Пхенчхані, - 45-е місце в індивідуальній гонці, а в спринтерських гонках не піднімався вище за 74-е місце. Ну а сьогодні, допустивши один промах, він став 7-м.

Найкращим серед українців з 15-м результатом знову став Сергій Семенов, і до цього українські уболівальники вже починають звикати. Браво, Сергій! Непогана гонка вдалася і Андрію Дериземлі - з місцем поблизу двадцятки найсильніших у такій гонці можна тільки привітати. Сергій Седнєв зумів набрати кубкові очки і разом з Дериземлею зумів підтвердити право брати участь завтра в гонці з масовим стартом.