пʼятниця, 10 грудня 2010 15:01

Біатлон. Седнєв завоював першу для України медаль в сезоні

Український біатлоніст Сергій Седнєв став володарем срібної медалі у спринті на другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені. Це перша медаль для збірної України в сезоні.

Седнєв чудово провів першу гонку на цьому етапі Кубка світу, яка супроводжувалася сильним снігопадом, показавши другий час - 28:45.1 хвилин. Сергій навіть міг претендувати на перше місце, однак останній постріл йому не вдався.

Непогано провели гонку і Сергій Семенов (24) з Олександр Батюк (37). Роман Прима показав 49-й результат.

Перемогу на 10 км дистанції святкував норвежець Тар'єй Бое, третій - Алексіс Беф з Франції.

Біатлон. Другий етап. Хохфільцен (Австрія)

Чоловіки. Спринт (10 км)

1. Т. Бое (Норвегія) - 28:17.6 (0 0)

2. С. Седнєв (Україна) - 28:45.1 (0 1)

3. А. Беф (Франція) - 28:50.9 (0 1)

24. С. Семенов (Україна) - 29:55.6 (1 0)

37. А. Батюк (Україна) - 30:20.2 (2 1)

49. Р. Прима (Україна) - 30:43.0 (1 1)

А. Дериземля (Україна) - не фінішував (0 5).

За матеріалами Turnir.ua

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Седнєв завоював першу для України медаль в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua