Біатлон. Остерсунд. Віта Семеренко показала 15-й результат в індивідуальній гонці

Дарина Домрачева
Катерина Глазиріна
Валя Семеренко
Призова трійка

У четвер 29 листопада, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону завершилася жіноча індивідуальна гонка на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу святкувала олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010, чемпіонка світу-2012 в індивідуальній гонці норвежка Тура Бергер, пройшовши всі вогневі рубежі без промахів. Норвежка випередила найшвидшу на лижні Дарину Домрачеву на 1 хвилину 3,2 секунди. Білоруска допустила два промахи. Трійку призерів замкнула росіянка Катерина Глазиріна, яка при чистій стрільбі програла переможниці 2 хвилини 10,2 секунди.

Краща з українок Віта Семеренко з відставанням у 4 хвилини 20,6 секунди при двох промахах зайняла 21-е місце. Валя Семеренко була 32-ою, Олена Підгрушна - 33-ю, Юлія Джима - 38-ю. Не вдалося дістатися до очкової зони Наталії Бурдизі, яка фінішувала з п'ятьма промахами на 69-му місці.

Слід відзначити успішний виступ росіянок. У першу шістку, окрім Глазиріної, увійшли також Ольга Вілухіна (п'ята) та Катерина Юрлова (шоста).

Несподівано високе четверте місце зайняла швейцарська біатлоністка Селіна Гаспаріні, для якої це особистий рекорд у гонках Кубка світу.