неділя, 02 грудня 2012 14:58

Біатлон. Остерсунд. Українців підвела стрільба в гонці переслідуванні

Сьогодні, 2 грудня, в Остерсунді (Швеція) на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Переміг француз Мартен Фуркад, випередивши у фінішному спурті німця Андреаса Бірнбахер лише на 0,7 секунди.

Росіянин Антон Шипулін виграв боротьбу за бронзу у німця Арнда Пайффера і норвежця Еміля Хегле Свендсена. Усі призери промахнулися по одному разу на третьому вогневому рубежі.

Українці виступили невдало, в основному через погану стрільбу. Кращим був Андрій Дериземля, який фінішував в очковій зоні на 38-му місці з відставанням майже в 3 хвилини при чотирьох промахах. По чотири рази промахнулися і Артем Прима з Сергієм Седнєвим, зайнявши в підсумку 46-е і 47-е місця відповідно. Олександр Біланенко з шістьма промахами - 57-й.

Варто відзначити відмінний виступ російських біатлоністів, в яких всі фінішували в очковій зоні, а четверо з п'яти - у "десятці".