пʼятниця, 23 квітня 2021 18:27

Беленюк програв у чвертьфіналі чемпіонату Європи з греко-римської боротьби

Жан Беленюк в кращому разі зможе поборотися за "срібло". Фото: НОК України

Народний депутат України від партії "Слуги народу", срібний призер Олімпіади-2016 30-річний Жан Беленюк програв на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби.

Українець в 1/4 фіналу у ваговій категорії до 87 кг поступився сербу Зурабі Датунашвілі.

Беленюк виграв перший раунд, але поступився в другому. Серб отримав перевагу, бо зміг взяти останній бал.

Українець зможе претендувати на "бронзу". Потрібно, щоб Датунашвілі переміг у півфіналі, тоді Жан отримає шанс боротися за третє місце.

Чемпіонат з греко-римської боротьби приходить у Варшаві з 19 по 25 квітня. У скарбничці збірної України дві медалі.

Зараз ви читаєте новину «Беленюк програв у чвертьфіналі чемпіонату Європи з греко-римської боротьби». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua