субота, 12 березня 2011 19:13

"Баварія" з'їла "Гамбург" з рахунком 6:0

"Баварія" здобула перемогу з великим рахунком над "Гамбургом" у домашньому матчі німецької футбольної бундесліги.

Зустріч 26-го туру, що пройшла в суботу в Мюнхені на "Альянц-Арені", закінчилася перемогою команди Луї ван Галя з рахунком 6:0. У складі переможців хет-трик зробив Ар'єн Роббен (40-а, 47-а і 55-а хвилини). Авторами решти м'ячів стали Франк Рібері (64-а хвилина), Томас Мюллер (79) і захисник гостей Хайко Вестерманн (85), який забив у свої ворота.

"Баварія" набрала 45 очок і розташувалася на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату Німеччини. "Гамбург" з 37 балами посідає восьму сходинку.

Гравець збірної України Анатолій Тимощук в матчі участі не брав. Луї ван Галь залишив українця в запасі.

Баварія - Гамбург - 6:0 (1:0, 5:0)

Голи: 1:0 - Роббен (40), 2:0 - Роббен (47), 3:0 - Роббен (55), 4:0 - Рібері (64), 5:0 - Мюллер (79), 6:0 - Вестерманн (85, автогол).

БАВАРІЯ: Крафт, Л. Густаво (Бадштубер, 67), Праньїч, ван Буйтен, Лам, Швайнштайгер, Мюллер, Рібері, Кроос, Роббен (Алтинтоп, 70), Гомес (Клозе, 72).

ГАМБУРГ: Рост, Рінкон, Вестерманн, Аого, Еліа, Качар, Бен-Хатіра (Янсен, 66), Д. Яролім, Зе Роберто, М. Петрич, Герреро (Теше, 69).

Попередження: Рібері (64), Герреро (65), Клозе (84).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" з'їла "Гамбург" з рахунком 6:0». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua