субота, 18 вересня 2021 18:37

"Баварія" перед "Динамо" розім'ялася на "Бохумі"

Роберт Левандовський знову забив. Фото: Reuters

У Мюнхені на стадіоні "Альянц-Арена" відбувся матч 8-го туру німецької Бундесліги. Суперник київського "Динамо" в групі Ліги чемпіонів "Баварія" приймала "Бохум".

Зустріч завершилася переконливою перемогою мюнхенців - 7:0. Вже на 17-й хвилині господарів вперед вивів Лерой Зане. Через 10 хвилин Йозуа Кімміх забив другий м'яч господарів, а рахунок до крупного на 32-й хвилині довів Серж Гнабрі.

У кінцівці першого тайму Константінос-Вассіліос Ламбропулос став автором автоголу. На 61-й хвилині Роберт Левандовський відкрив рахунок власних голам у цьому матчі, а незабаром дублем відзначився Кімміх. Крапку в матчі поставив Ерік Шупо-Мотінг.

"Баварія" набрала 13 очок і піднялася на 1-е місце в турнірній таблиці Бундесліги. "Бохум", має три очки, займає 17-е місце. В другому турі Ліги чемпіонів "Баварія" прийме київське "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" перед "Динамо" розім'ялася на "Бохумі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua