неділя, 03 серпня 2008 12:46

Баскетбольна збірна США розгромила росіян

Чоловіча збірна Росії з баскетболу зазнала розгромної поразки від команди США в товариському матчі, що відбувся 3 серпня в Шанхаї. Американці здобули перемогу з різницею в 21 очко - 89:68. До початку баскетбольного турніру Олімпіади-2008 росіянам залишилося провести контрольний матч з Австралією.

Збірна США добилася переваги в 12 очок вже до кінця першої чверті, а на другу перерву команди пішли за рахунку 46:31 на користь американців. У другій половині зустрічі команда США розвинула свою перевагу. Остаточний результат матчу - 89:68.

Баскетбольний турнір Олімпіади в Пекіні стартує 10 серпня. Суперниками збірної Росії в групі А будуть Хорватія, Іран, Литва, Аргентина і Австралія.

У першому матчі (10 серпня) росіяни зіграють з командою Ірану. У 1/4 фіналу вийдуть чотири найкращі команди групи.

Зараз ви читаєте новину «Баскетбольна збірна США розгромила росіян». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua