понеділок, 25 січня 2021 09:18

"Барселона" вийшла на третє місце в чемпіонаті Іспанії

Команда Рональда Кумана вперше в сезоні так високо піднялася в таблиці. Фото: REUTERS

У матчі 20-го туру чемпіонату Іспанії "Барселона" в гостях перемогла "Ельче" - 2:0.

Каталонці змогли вийти вперед наприкінці 1-го тайму, коли відзначився нідерландський легіонер Френкі де Йонг.

У 2-му таймі господарі намагалися відігратися, але в кінці гри пропустили контратаку. Рікард Путч за хвилину до завершення гри встановив остаточний рахунок у матчі.

Після перемоги команда Рональда Кумана вийшла на 3-тє місце Ла Ліги. Каталонці відстають від лідера таблиці "Атлетіко" на 10 очок.

31 січня "Барселона" в рамах чемпіонату Іспанії вдома пройматиме "Атлетік". Початок гри - о 22:00

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" вийшла на третє місце в чемпіонаті Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua