неділя, 13 квітня 2014 15:40

"Барселона" програла "Гранаді" і зменшила шанси на чемпіонство

Мессі не впорався з "Гранадою". Фото: EPA

"Барселона" програла на виїзді "Гранаді" у матчі 33-го туру іспанської Примери - 0:1.

Каталонці впевнено розпочали поєдинок, контролюючи м'яч на полі суперника. Господарі сміливо відповідали стрімкими контрвипадами. І вже до результату першої чверті години гри їм вдалося відкрити рахунок. Браімі прорвався до воріт гостей і обіграв голкіпера.

"Барса" багато атакувала, але до перерви відігратися не змогла. У другому таймі господарі зосередилися на захисті, лише зрідка контратакуючи. Каталонці як і раніше намагалися змінити ситуацію, проте далеко не все виходило в цьому матчі в Мессі, Неймара та Іньєсти.

У підсумку "Барса" програла і поставила під великі сумніви ймовірність чергового чемпіонства.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" програла "Гранаді" і зменшила шанси на чемпіонство». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua