четвер, 25 квітня 2019 10:11

"Атлетіко" переграв "Валенсію" у видовищній грі

Підопічні Дієго Сімеоне знову проявили харакетер. Фото:REUTERS

У матчі 34 туру чемпіонату Іспанії "Атлетіко" на своєму стадіоні переміг "Валенсію" 3:2.

Уже на початку першого тайму рахунок у грі відкрив Альваро Мората, але ще до перерви гості змогли відігратися зусиллями Кевіна Гамейро.

Після перерви точний удар Антуана Грізманн знову вивів господарів уперед, але Даніель Пареха реалізував пенальті та зрівняв рахунок.

Перемогу "матрасникам" приніс Анхель Корреа, відзначившись за 10 хв. до фінального свистка.

Після цього матчу "Атлетіко" набрав 71 очко і продовжує утримувати другу позицію в чемпіонаті. У "Валенсії" 5 місце і 52 очки.

Зараз ви читаєте новину «"Атлетіко" переграв "Валенсію" у видовищній грі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua