четвер, 04 березня 2021 10:16

"Аталанта" розтрощила аутсайдера чемпіонату Італії

Руслан Малиновський не має стабільного місця в складі "Аталанти". Фото: ФК "Аталанта"

У матчі 25-го туру чемпіонату Італії "Аталанта" розгромила "Кротоне" - 5:1.

У 1-му таймі команди обмінялися голами. Господарі вийшли вперед на старті поєдинку, а "Кротоне" відповів голом у середині тайму.

Після перерви повна перевага була на стороні "Аталанти". Господарів забили 4 м'ячі у ворота суперника.

Українець Руслан Маліновський провів на полі 63 хв., після чого був замінений. Віктор Коваленко не потрапив у заявку на поєдинок через ушкодження.

Після перемоги "Аталанта" набрала 49 очок і залишається на 4-й позиції. "Кротоне" як і раніше замикає турнірну таблицю Серії А.

У наступному турі 8 березня команда Джан П'єро Гасперіні зустрінеться з "Інтером". Початку матчу о 21:45.

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" розтрощила аутсайдера чемпіонату Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua