середа, 11 грудня 2019 19:35

"Аталанта" розбила "Шахтар" в Харкові

Йосип Ілічич у першому матчі команд не реалізував пенальті

Добрий вечір!

Сьогодні в Харкові донецький "Шахтар" у шостому останньому турі Ліги чемпіонів зустрічається з "Аталантою". Гостям, щоби розраховувати на продовження боротьби, треба лише перемога. "Шахтар" може задовольнитися нічиєю, якщо "Динамо" Загреб утратить очки в домашній грі проти "Манчестер Сіті".

Стали відомі склади команд:

"Шахтар": П'ятов - Ісмаїлі, Матвієнко, Кривцов, Додо - Алан Патрік, Степаненко - Тайсон, Коваленко, Тете - Мораес.

Запасні: Шевченко, Хочолава, Маркос Антоніо, Дентіньо, Марлос, Коноплянка, Соломон.

"Аталанта": Голліні - Гімшіті, Паломіно, Масьєлло - Госенс, Фройлер, Де Рон, Кастаньо - Пашаліч, Гомес - Мюріель.

Запасні: Спортьєлло, Арана, Малиновський, Хатебур, Ібаньєс, Траоре, Берроу

Як бачимо, двоє українських збірників – Коноплянка в "Шахтарі" і Малиновський в "Аталанті" не потрапили до стартових складів команд. Мабуть, для "Шахтаря" й краще, що Руслана Малиновського не випускають на поле з перших хвилин.

Глядачів, як для такого матчу, поки не густо.

Виходять команди на поле.

Гра почалася!

2 хв. Для початку "Аталанта" замкнула "Шахтар" на своїй половині поля.

5 хв. Ох, момент у гостей ! Як вони не забили? Ісмаїлі дав пас назад, Мурієль перехопив, обвів воротаря, дав Пашалічу, а той забити не зміг.

8 хв. Шквал атак "Аталанти". Мурієль бив, але повз ворота.

10 хв. А "Динамо" вже забило у ворота "Сіті". Щось не веселий початок.

13 хв. "Шахтар" огризнувся затяжною атакою.

14 хв. Кривцов обрізався, але згодом виправився, коли заблокував удар Гомеса з центру карного майданчика.

15 хв. І тут же Донецьк забиває, але судді скасовують гол Коваленка. Мікроскопічний офсайд був у Тете.

19 хв. Додо прострілював гостро, але захисники не сплять.

20 хв. Ще одна гостра атака "Шахтаря". Тете обіграв правого захисника один в один, але робив це довго й набігли інші хлопці в темно-синіх футболках.

24 хв. Мурієль заїхав прямою ногою Степаненку. Є перша жовта картка. Боляче Тарасу.

26 хв. Кастань бив головою із центра карного майданчику, але дуже неточно.

28 хв. Небезпечний шрафний біля воріт "Шахтаря" Мурієля збили. Добре, що хоч Малиновського нема.

30 хв. Набагато вище воріт пробив Мурієль.

35 хв. Загреб пропустив від "Сіті" – 1:1 там.

37 хв. Оце момент у гірників! Мораєс бив із трьох метрів головою, але Голліні витягнув удар з-під поперечини. За хвилину схожа атака "Шахтаря" і неточний удар Степаненка.

41 хв. Удар Мурієля метрів із 22 точно в руки П'ятову.

45 хв. Спокійно закінчують перший тайм команди. Мабуть, усе найцікавіше буде в другій половині гри.

Все, свистить арбітр – 0:0 поки.

Другий тайм починається. Без змін команди.

53 хв. Притиснули гості "Шахтар". Їх турнірна ситуація зобов'язує.

55 хв. Мораєс із боями вигриз кутовий. А тим часом "Сіті" у Загребі розгулявся – 3:1 на користь англійців.

57 хв. Тете після перспективного штрафного б'є десь у небо. 50 мільйонів від "Баварії" збили приціл.

58 хв. Заміна. Замість Тете – Марлос.

60 хв. Малиновський виходить замість Масьєлло.

А тепер побачимо чиї заміни кращі.

62 хв. Додо отримав жовту за те, що не стримав емоції і махав руками.

64 хв. А тепер італійці забивають. Довго думали арбітри і таки зарахували гол. Гомес пройшов флангом, пострілив на Кастаня, а той добив – 0:1.

70 хв. І тут же реагує Каштру. Соломон готується вийти на поле замість Коваленка.

72 хв. Важко буде "Шахтарю". Що-що, а оборонятися італійські команди вміють.

74 хв. І якось годинник забігав швидше. Ось що значить не щастить!

76 хв. Соломон прорвався флангом, але прострілив точно в руки Голліні.

77 хв. Друга жовта у Додо. Залишає рятівник "Шахтар" у меншості.

80 хв. Ліга чемпіонів для "Шахтаря" закінчилася. Прямо від кутового пропустив П'ятов. Пашалічу записали гол хоча, здається, забив Малиновський.

84 хв. Поки в нас нічого цікавого, "Сіті" забив четвертий – 1:4 в Загребі.

85 хв. У штангу б'є Ісмаїлі, а Малиновський у відповідь тренує П'ятова.

90 хв. Заміна в гостей. Хатебур замість Гомеса.

90+1 Патрік ударив здалеку й Голліні у стрибку витягує з "шістки".

90+5 Контрольний у голову від "Аталанти" – 0:3. Серія помилок від захисників і пас на П'ятова перехоплює Госенз.

"Шахтар" поступився – 0:3 і вибув до Ліги Європи. У Лізі чемпіонів гратимуть "Манчестер Сіті" й "Аталанта".

Зараз ви читаєте новину «"Аталанта" розбила "Шахтар" в Харкові». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua