субота, 26 січня 2008 12:53

Ящук і Серєбренніков забивають за свій клуб

Українські легіонери "Серкль Брюгге" Олег Ящук і Сергій Серєбренніков забили по голу в останньому матчі чемпіонату Бельгії проти "Варегема".

У кінцівці першого тайму після довгої подачі зі штрафного Ящук рукою (видно на повторі) скинув м"яч під удар захисникові Портьє, а через кілька хвилин українець вже втік після довгої передачі з глибини і легко переграв голкіпера.

На початку другого тайму крапку в матчі поставив Серєбренніков. Після прострілу з правого флангу проти Ящука порушили правила в штрафному майданчику, але суддя дав дограти епізод і на дальній штанзі м"яч знайшов ногу Серєбреннікова - 3:0 на користь "Серкль Брюгге".

Тепер команда Глена Де Бука за набраними очками наздогнала "Стандард" і відстає від лідера "Брюгге" на один пункт.

Варегем - Серкль Брюгге 0:3
Голи: Портьє, 37, Ящук, 42, Серєбренніков, 49

Football.ua

Зараз ви читаєте новину «Ящук і Серєбренніков забивають за свій клуб». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua