четвер, 17 квітня 2008 15:46

Артьомова завоювала малу "бронзу" ЧЄ з важкої атлетики

В італійському Ліньяно-Саббьядоро на чемпіонаті Європи з важкої атлетики другий день змагань приніс українській команді чергову нагороду.

У змаганнях серед жінок 22-річна Юлія Артьомова в категорії до 69 кг виграла малу бронзу. У ривку харків"янка взяла вагу 101 кг.  У другому виді змагань, поштовху, Артьомова з результатом 117 кг зайняла 4 місце. В сумі Юлія набрала 218 кг і лише 1 кілограма їй не вистачило для завоювання великої бронзової медалі.

Марина Чугай в категорії до 63 кг зайняла на чемпіонаті Європи 11 місце. В сумі Чугай набрала 194 кг (88+106).

До цього Наталія Троценко завоювала золоту нагороду в категорії до 53 кілограмів.