вівторок, 22 липня 2008 18:42

Ярослав Попович зайняв четверте місце на 16 етапі "Тур де Франс"

У вівторок французький велогонщик команди Ag2r Сіріл Дессел виграв 16-й етап велобагатоденки "Тур де Франс" між Кунео і Жосьєром.

Другим фінішував його співвітчизник Сенді Сазар, третім приїхав Давід Арройо з Іспанії.

Четвертим приїхав українець Ярослав Попович, який тільки за кілометр до фінішу вийшов із боротьби за перемогу

Люксембуржець Франк Шлек зберіг жовту майку лідера. Бернхард Коль і Кейдел Еванс програють лідерові 7 і 8 секунд відповідно. Іспанець Карлос Састре відстав в загальному заліку на 49 секунд. Денис Меньшов погано справився із спусками і збільшив своє відставання від лідера до 1 хвилини 13 секунд.

Ярослав Попович в генеральній класифікації займає 23 місце - більше 19 хвилин він відстає від Шлека. У боротьбі за майку гірського короля українець сьомий з 49 очками.

Завтра пройде ще один дуже складний гірський етап між Ембруном і легендарним Альп Дюез.

Зараз ви читаєте новину «Ярослав Попович зайняв четверте місце на 16 етапі "Тур де Франс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua