понеділок, 18 листопада 2019 09:33

Англія вийшла на Євро-2020

Гол у ворота Косово став для Харрі Кейна 12 у відборі до Євро-2020. Фото: рейтер

У заключному матчі відбірного циклу на чемпіонат Європи 2020 року в групі А збірна Англії на виїзді розгромила Косово - 4: 0.

У першому таймі свій дебютний м'яч за англійців провів півзахисник "Тоттенхема" Харрі Уінкс. Після перерви гості провели ударний відрізок, починаючи з 79-ї хвилини - у ворота Косово влетіли ще три м'ячі. Точними ударами відзначилися Харрі Кейн, Маркус Рашфорд і Мейсон Маунт, пише "Спортарена"

Англія фінішувала на першому місці в групі А, випередивши Чехію на шість очок. У команди Гарета Саутгейта 21 очко в активі. Косово завершило відбір на третьому місці з 11 очками.

Зараз ви читаєте новину «Англія вийшла на Євро-2020». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua