вівторок, 28 жовтня 2008 11:14

Андрій Гривко виграв велогонку Італії

Український велогонщик Андрій Гривко, який виступає за команду "Мілрам", виграв 30-кілометрову гонку з роздільним стартом "Фіренце-пістойа" в Італії. Українець обійшов "господарів" гонки італійців Марко Пінотті та Даріо Чионі, які зайняли друге та третє місця відповідно.

Гривко пройшов дистанцію за 36 хвилин і 16 секунд, що на 10 секунд швидше за найближчого переслідувача. Ще один українець Дмитро Грабовський з "Квік Степ" став п"ятим, поступившись Гривко 1.19 хвилин.

"Чудове завершення сезону для нашої команди", - сказав менеджер "Мілрам" Джері ван Гервен. "В останній гонці у Франції наші гонщики ще раз підтвердили свій клас. Тепер вони заробили відпочинок".

"Сегодня"

Зараз ви читаєте новину «Андрій Гривко виграв велогонку Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua