неділя, 24 серпня 2008 11:32

Американська "Дрім тім" виграла "золото" Олімпіади

Чоловіча збірна США з баскетболу виграла золото Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні. У фіналі американці обіграли команду Іспанії з рахунком 118:107. Найрезультативнішим гравцем у складі чемпіонів став Дуейн Уейд. Він набрав 27 очок.

У вирішальному матчі обидві команди продемонстрували високу точність кидків з дальньої дистанції. Іспанці реалізували 8 з 17, а США - 13 з 28 триочкових кидків.

У фіналі іспанцям довелося грати без основного розігруючого Хосе Мануеля Кальдерона, який отримав травму.

Раніше 24 серпня пройшов матч за бронзові медалі. Третє місце в баскетбольному турнірі Олімпіади-2008 зайняла Аргентина. У поєдинку за бронзу аргентинці взяли гору над збірною Литви з рахунком 87:75.

Для США золото баскетболістів стало 36-м на Іграх в Пекіні, повідомляє Lenta.ru

США – Іспанія – 118:107 (38:31, 31:30, 22:21, 27:25)

С: Уейд (27), Брайант (20), Джеймс (14), Пол (13), Ентоні (13).

І: Фернандес (22), П. Газоль (21), Наварро (18), Хіменез (12), М. Газоль (11).

Зараз ви читаєте новину «Американська "Дрім тім" виграла "золото" Олімпіади». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua