вівторок, 21 вересня 2010 18:25

Аматори з Яремче дали бій "Волині"

21-22 вересня пройдуть матчі 1 / 16 Кубка України. У вівторок відкривала раунд героїчна перемога "Волині" над "Карпатами" з Яремче. При цьому, підопічні Віталія Кварцяного після першого тайму поєдинку поступалися з рахунком 0:3.

Після перерви "Волинь" по-справжньому взялася за справу. Лучанам вистачило чверті години, щоб вирівняти становище, а потім і вийти вперед. Не дивно, що в такому надрезультативному поєдинку відразу два футболісти записали на свій рахунок по хет-трику. У господарів відзначився тричі Олійник, у гостей - Майкон.

У середу зіграють "Шахтар", "Динамо", "Дніпро" і "Металіст" проти "Арсеналу".