пʼятниця, 23 жовтня 2020 06:11

Як "Зоря" програла "Лестеру"

Владлен Юрченко не створив конструктиву в атаці. Фото Рейтер

Луганська "Зоря" програла на виїзді матч Ліги Європи проти англійського "Лестера" – 0:3.

Гості трималися майже півгодини. Поки "Лестер" не розкочегарився, була рівна боротьба. І саме луганці втратили шанс відкрити рахунок. На 22-ій хвилині Кабаєв отримав м'яч від Луньова і з 10 метрів не зумів переграти голкіпера Шмейхеля.

А на 29-ій хвилині господарі вибігли в контратаку, Барнс пробив у штангу, а Меддісон заштовхав м'яч у сітку – 1:0.

Після пропущеного м'яча "Зоря" розклеїлася й пропустила кілька небезпечних атак. А на 45 хвилині Барнсу легко дозволили вийти сам на сам із Шевченком і форвард подвоїв рахунок.

Увесь другий тайм гості відбивалися. І робили це вдало аж поки Дмитро Іванісеня не вивів Іхеаначо сам на сам із Шевченком. Голкіпер не зумів парирувати удар у кут – 3:0.

Наступний матч Зоря зіграє в четвер, 29 жовтня вдома проти португальської "Браги".

Зараз ви читаєте новину «Як "Зоря" програла "Лестеру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua