четвер, 06 серпня 2020 06:11

Як "Шахтар" тріумфально вийшов у чвертьфінал Ліги Європи

Алан Патрік був одним із кращих у "Шахтарі". Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" обіграв німецький "Вольфсбург" в 1/8 фіналу Ліги Європи – 3:0. Усі голи були забиті в заключні 6 хвилин зустрічі. Двічі відзначився Мораєс і один раз – Соломон.

У першому таймі "Шахтар" обрав обережну тактику, але потім освоївся і провів кілька небезпечних атак.

Переломним моментом матчу став непризначений арбітром пенальті у ворота господарів поля. Суддя передивився повтор і упевнився, що порушення Хочолави було за межами карного майданчика і призначив штрафний.

А невдовзі німці теж залишилися в чисельній меншості після грубого фолу на Мораєсі.

Наприкінці гри гості пішли вперед і наразилися на три поспіль гострі атаки гірників – 3:0.

У чвертьфіналі, який відбудеться в німецькому Гельзенкірхені, "Шахтар" зіграє з переможцем пари "Базель" – "Айнтрахт".

Зараз ви читаєте новину «Як "Шахтар" тріумфально вийшов у чвертьфінал Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua