пʼятниця, 26 лютого 2021 06:11

Як Мораєс приніс перемогу "Шахтарю" над "Маккабі"

Жуніор Мораес грає за "Шахтар" із 2018 року. Фото: ФК "Шахтар"

У 2-му матчі 1/16 Ліги Європи "Шахтар" мінімально переміг "Маккабі" -1:0.

Долю поєдинку вирішив забитий гол Жуніора Мораєса. Форвард збірної України реалізував пенальті в середні 2-го тайму та закрив питання переможця пари.

Мораєс міг стати і антигероєм матчу, але його удар по власних воротах зміг відбити Анатолій Трубін.

Гості змогли дати "Шахтарю" бій. В 1-му таймі "Маккабі" створив декілька небезпечних моментів, але так і не змогли забити.

"Шахтар" переміг "Брюгге" за сумою 2-х матчів з рахунком 3:0. 1-ша гра в Тель-Авіві завершилася з рахунком 2:0 на користь "гірників". 26 лютого о 14:00 за Києвом відбудеться жеребкування 1/8 Ліги Європи.

Зараз ви читаєте новину «Як Мораєс приніс перемогу "Шахтарю" над "Маккабі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua